Güvenilir Açık Artırma Siteleri

Yazar Tarih: 30 Ocak 2012

Teklif alınanrak girilen açık artırma ihalelerinde güvenilir bir site ile çalışmak en çok dikkat edilecek husustur. İhalede bot adı verilen sahte kullanıcılar sizin karşınızda teklif verebilir. Bunu anlamanız çok zor. Uzun süre açık artırma sitelerinde ürün satmış ve kazanmış birisi olarak ben bile bunu anlayamam. Bende güvendiğim ve ürünlerimi düzenli olarak aldığım sitelerle çalışıyorum.

Sitede kazandığınız ürünlerin de size geliyor olması gerekir. Kazandığınız ve para harcadığınız ürün ya size gönderilmezse? İşte bu nedenle güvendiğiniz sitelerden alış veriş yapmalısınız. Özellikle haftalık sevkiyat sözü veren yerlerle çalışmalısınız. 3-4 haftalık teslimat sürelerinin hiç bir gerekçesi yoktur. Sizden parayı peşin alırlar, kullanırlar ve 3-4 hafta bekletirler. Siz isterseniz ürünü gönderirler, siz uğraşırsınız.

Güvenilir açık artırma sitelerini aşağıda belirtmeye çalıştım. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

www.sanalpazar.com

www.teklif.com.tr

www.bigibid.com

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>