Teklif.com.tr

Yazar Tarih: 10 Şubat 2012

Yeni nesil açık artırma sistemlerinde artık para yerine satın alınan teklif hakları kullanılmakta. İhaleyi kazanamadığınızda kullandığınız teklifi ürünü satın alamak için indirim olarak kullanabilmektesiniz.

Bu tür sitelere en güzel örnek Teklif.com.tr açık artırma sitesidir. Yeni kurulan bu site kısa zamanda büyük işler başardı. 2 ay gibi kısa bir sürede yüzlerce ihaleyi başarıyla tamamladılar.

Teklif satın alınarak gerçekleştirilen ihalelerde standart ürünler ihaleye konulmaktadır. Birbirinin aynı olana ve piyasada rahatça aynısı temin edilebilecek ürünler ihaleye çıakrılmaktadır. Aksi taktirde hemenal yapan üyelere aynı üründen temin etmek imkansız olurdu. Yani bu tür sitelerde müzayede türü açık artırma yapılamamktadır. Müzayedelerde bilindiği gibi daha çok nadide ve piyasa değeri müzayede esnasında artabilecek ürünler sergilenmektedir.


3 Responses to “Teklif.com.tr”

 • adminword diyor ki:

  Site şuan yeni bir açık artırma sistemi üzerinde çalışmaktadır. Tamamlandığında site üzerinden kullanıma açılacağı bildirildi.

 • fahri türksev diyor ki:

  bu sıteye nerden kayıt olunuyor. herseyı yazmıssınızda ortada bir acık arttırma sayfası yok

  • adminword diyor ki:

   Merhabalar,
   Sitemizda sadece açık artırma ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Açık arıtrma sitelerinin ve açık artırma türlerinin tanıtıldığı bir portal oalrak düşüneblirsiniz. Sitemizi üye olmadan kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>